Bli kund hos oss


Här nedan tar ni första steget att bli kund hos Comveritas. Fyll bara i era uppgifter och vi återkommer inom 48 timmar till er.

Öppetider


Måndag – Fredag 8.00-17.00

Lördag STÄNGT

Söndag STÄNGT


Kontakt


Adress Fosievägen 17

Växel 040-685 20 40

Epost info@comveritas.se

 

MALMÖ
Carl Timmerby, 010-155 74 11

carl@comveritas.se

Dennis Andersson, 010-155 74 12

dennis@comveritas.se

Louise Ekberg, 010-155 74 17

louise@comveritas.se

Anne Borgström, 010-155 74 13

anne@comveritas.se

Linn Ghazarian, 010-155 74 17

linn@comveritas.se

STOCKHOLM
Julia Viding, 010-155 74 14

julia@comveritas.se